New Step by Step Map For خرید آپارتمان در آدالار استانبول

<p><strong>ADALAR</strong></p> <p><strong>Istanbul</strong>'s Adalar district,<strong>Prince Islands</strong> or <strong>Kızıl Adala</strong> It has 9 large and small islands known as r (Buyukada, Heybeliada, Kınalıada, Burgazada, Sedef Island, Yassıada, Sivriada, Kaşık Island, Rabbit Island) and the island team of Vordonos Island. only four of them have permanent settlement and sightseeing opportunities.  It is possible to reach the Islands, which attract the attention of local and foreign tourists, every day with the <strong>Şehir Hatları</strong> ferry and make both holiday and day trips.</p> <p>Kınalıada, which has settlement and sightseeing opportunities, , Heybeliada, Burgazada </strong> and <strong> Büyükada</strong>

موقعیت مکانی؛ عامل اصلی افزایش قیمت خانه در آدالار استانبول
همان‌طور که می‌دانید، موقعیت مکانی املاک و دسترسی آسان به خدمات شهری و امکانات شهروندی، از عوامل مؤثر و تأثیرگذار در خرید ملک است. به‌طوری‌که هرچه از موقعیت مکانی بهتری برخوردار باشد، به‌نسبت قیمت ملک نیز افزایش پیدا می‌کند و در طولانی مدت نیز رشد قابل توجهی خواهد داشت. در این‌ خصوص نیز باید بگويیم که محلۀ آدالار و جزایر آن در بهترین نقطه از شهر استانبول واقع شده‌اند و ضمن نزدیک بودن به سواحل زیبا، از جاذبه‌های گردشگری و طبیعی زیادی نيز برخوردار هستند. بر همین اساس علاوه‌بر حضور گردشگران از اقصی‌نقاط دنیا، فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری و خرید خانه در آدالار استانبول فراهم شده‌است.

در منطقه آوجیلار تعداد زیادی بیمارستان وجود دارد که در بخش های خصوصی و دولتی آماده خدمات رسانی می باشند.

منطقه آوجیلار استانبول، یکی از مناطق متوسط استانبول به حساب می‌آید؛ یعنی به نسبت مناطق مرکزی استانبول قیمت کمتری دارد، ولی خب به طبع نسبت به مناطق دورافتاده، قیمت بالاتری را داراست.

اگر فکر می‌کنید اطلاعات این صفحه با واقعیت مغایرت دارد با زدن دکمه زیر و پر کردن فرم مربوطه، به ما در تصحیح آن کمک کنید

برو به قسمت قبلی آپارتمان های فروشی در آنتالیا ویلا های فروشی در آنتالیا مزارع فروشی در آنتالیا دفاتر اداری فروشی در آنتالیا اراضی فروشی در آنتالیا

حتی می توانید برنامه غواصی را در تور استانبول خود گنجانده و به اعماق دریای مرمره بروید. در این مجمع الجزایر غارهایی وجود دارد که تنها با قایق، می توان به آن ها دست پیدا کرد.

این محله در استانبول اروپایی قرار دارد و با محله‌هایی چون اسن یورت و باشاک شهیر و کوچوک چکمجه، همسایه است.

اگر می خواهید یک سرمایه گذاری معقول در سمت آسیایی استانبول داشته باشید بهتر است در مناطق کارتال، پندیک، عمرانیه، کادیکوی و سانجاک تپه ملک خریداری کنید.

بارزترین ویژگی که تضمین می کند قیمت هر متر مربع در این منطقه افزایش یابد ، ساخت یک خط مترو جدید است ، که آن را به راحتی به تمامی استانبول متصل می کند و حرکت مردم را به مرکز شهر و فرودگاه آسان می سازد.

از گزینه های برتر در حال ساخت در منطقه کارتال شهر استانبول باید به پروژه کارتال وینگز در منطقه کارتال در قسمت آسیایی شهر استانبول اشاره کرد

۱۲:۲۰ تپه های چاملیجا استانبول و چشم اندازی خیره کننده

بازار صحاف ها که ترک ها با آن صحالفلار و چنیار آلتی در منطقه بیازیت از جمله مراکز خرید دیگر است. بازار هرهر مرکز خرید مبلمان و دکوراسیون خانه است.

یکی از مناطقی که هنگام صحبت درباره آپارتمانهای فروشی در استانبول به ذهن خطور می کند ، کادیکوی است. این منطقه در قسمت آسیایی استانبول قرار دارد. منطقه کادیکوی در دریای مرمره قرار گرفته است و یکی از مناطق قدیمی استانبول محسوب می شود.

این منطقه که اکثر قریب به اتفاق تولیدی های کفش استانبول و حتی ترکیه در این منطقه واقع است قطب تولید کفش ترکیه محسوب می گردد.

۱۶:۲۷ کشتی های کروز استانبول و تجربه سفری خاص

https://evimistanbul.ir/product/quattro-istanbul/

همانطور که در بخش قبلی هم به این امر پرداخته شد، یکی از مشهورترین و معروف ترین جاذبه های شهر استانبول، جزیره آدالار استانبول می باشد و بسیاری از توریست ها و گردشگران به دنبال بازدید از این جزایر هستند. جزیره آدالار استانبول از 9 جزیره کوچک تشکیل شده است که هر کدام از آنها زیبایی خاص خود را داشته و در فاصله 20 کیلومتری از شهر استانبول و در دل دریای مرمره واقع شده اند. از مهمترین جزیره آدالار استانبول می توان به بیوک آدا، بورگازادا، هیبلیدا و کینالیدا اشاره کرد گردشگران و مسافران فقط می توانند از این 4 جزیره نام برده شده بازدید داشته باشند و بازدید از 5 جزیره دیگر برای گردشگران ممنوع بوده و حقو بازدید را ندارند.

در میان جزیره آدالار استانبول، جزیره بیوک آدا از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به طوری که گردشگران و توریست ها در وهله ی اول از این جزیره بازدید می کنند. توجه داشته باشید که در میان مردم محلی این شهر به جزیره آدالار استانبول، جزیره پرنس نیز گفته می شود و ممکن است در بسیاری از متون نیز به این اسم نام برده شود. گردشگران و مسافرانی که از جزیره آدالار استانبول بازدید می کنند انگار به صدها سال پیش رفته اند و اثری از هیچ گونه وسیله نقلیه را در این جزیره نمی توانند مشاهده کنند. آدالار در استانبول در میان توریست هایی که به استانبول سفر می کنند، گردشگران ایرانی علاقه مندی زیادی را برای بازدید از این جاذبه نشان می دهند.

یکی از مهمترین سوالاتی که در مورد بازدید از جزیره آدالار استانبول وجود دارد بهترین زمان بازدید از این جزیره می باشد که در این خصوص می توان گفت، شرایط آب و هوایی سهم بسیار زیادی را در بازدید از جزیره آدالار استانبول خواهد داشت به طوری که شرایط اقلیمی در فصل های بهار و تابستان بسیار مساعد و معتدل می باشد و گردشگران و توریست ها می توانند در بهترین شرایط از این جزایر بازدید داشته باشند. فصل پاییز و زمستان نیز بارش برف و باران و نامساعد بودن شرایط جوی بازدید راحت گردشگران از جزیره آدالار استانبول را کمی مشکل تر و سخت تر کرده است به همین جهت بسیاری از گردشگران علاقه مندی زیادی را برای بازدید در فصل تابستان نشان می دهند. البته زمان اوقات فراغت گردشگران نیز سهم زیادی را در زمان بازدید این جزیره خواهد داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *